Yükleniyor...

KURUMSAL HİZMETLER

DIŞ LABORATUVAR

1998 yılından beri uzman doktor ve laborant kadromuzla, yüksek kalite standartları ve güvenirliği ile büyük hastane grupları, tıp ve dal merkezleri, özel klinikler ve muayenehanelere dış laboratuvar hizmeti sunmaktayız. Aynı zamanda özel hastane ve tıp merkezlerine laboratuvar işletmeciliği hizmeti vermekteyiz.

Umut Laboratuvarları olarak hizmet sunduğumuz kurum ve kişilerin memnuniyetini ön planda tutarak doğru, güvenilir ve hızlı hizmet vermek için lojistik hizmetlerimizde günlük planlamalar yapmaktayız. İstanbul içinde geniş kurye ağımız ve laboratuvar sektöründe deneyimli kuryelerimiz ile günde 2 defa numune alımı yapmaktayız.

Aynı zamanda, Türkiye çapında çeşitli illere kargo aracılığıyla hizmet vermekteyiz. Şehirler arası ve milletlerarası numune transferlerinde kalite standardımızın sağlanması amacıyla uluslararası standartlarda çalışan lojistik firmaları ile işbirliği yapmaktayız.

Örnek gönderimi için ihtiyaç duyulan malzemeler (buz kalıbı, numune tüpleri, biyopsi/smear kapları vs.) talep edildiği takdirde laboratuvarımız tarafından temin edilmektedir.

Test sonuçları, LIS (Lab Information System) sistemimiz üzerinden her kuruma özel tanımlanan kullanıcı adı ve şifre ile web sayfamızdan alınabilmektedir. Talep edildiğinde sonuçlar email veya faks yoluyla da iletilmektedir.

Bizimle çalışmak isterseniz info@umutlab.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.