Yükleniyor...

HAKKIMIZDA

1998 yılında kurulan Umut Tıbbi Tahlil Laboratuvarları, kaliteli, titiz ve özenli çalışmaları neticesinde İstanbul sınırları içerisinde çok kısa bir zaman diliminde adından söz ettiren bir marka olmuştur. Bu hizmetini her geçen gün arttırmaya devam etmiş, Trakya ve Anadolu`nun birçok yerinde güvenlerini kazandığı nice laboratuvar ve doktor ile de çalışmaya başlamıştır.

Umut Tıbbi Tahlil Laboratuvarları olarak hizmet verdiğimiz hastaneler, tanı merkezleri, poliklinikler, klinikler, özel hekim muayenehaneleri artık biliyoruz ki kaliteden vazgeçemeyecekleri bir dönüm noktasına girmiş bulunmaktadırlar. İşte bu dönüm noktasında kaliteli hizmet ve güvenilir sonuç verme hassasiyetini tüm çalışanlarımız ile üzerimizde hissetmekteyiz.


Laboratuvarımızda özellikle hormon teşhis sistemlerinde dünyanın en iyi marka (Siemens Immulite, Centaur, Backman Access) otomatik cihazlarını kullanılmakta ve yeni teknolojileri takip ederek sistemlerimizi sürekli olarak yenilemekteyiz.

Özellikle prenatal tanıda Avrupa ülkelerinde rutin uygulamada yer alan İkili test parametrelerinde serbest beta-HCG ve PAPP-A`nın otomatik cihazda (Dünyada bu iki parametrenin otomatik cihazlara aplikasyonu ilk Immulite gerçekleştirmiştir) çalışan ilk laboratuarlardan biri olmak bizim için gurur kaynağı olmuştur.

Kaliteli ve güvenilir sonuç için otomasyonu tüm çalışılan aşamalarda hizmete sunmak esas hedefimizdir.

Çalışmalarımız; Türk insanının aradığı kaliteye ulaşması içindir.