Yükleniyor...

HAKKIMIZDA

1998 yilinda kurulan Umut Tibbi Tahlil Laboratuvarlari, kaliteli, titiz ve özenli çalismalari neticesinde Istanbul sinirlari içerisinde çok kisa bir zaman diliminde adindan söz ettiren bir marka olmustur. Bu hizmetini her geçen gün arttirmaya devam etmis, Trakya ve Anadolu`nun birçok yerinde güvenlerini kazandigi nice laboratuvar ve doktor ile de çalismaya baslamistir.

Umut Tibbi Tahlil Laboratuvarlari olarak hizmet verdigimiz hastaneler, tani merkezleri, poliklinikler, klinikler, özel hekim muayenehaneleri artik biliyoruz ki kaliteden vazgeçemeyecekleri bir dönüm noktasina girmis bulunmaktadirlar. Iste bu dönüm noktasinda kaliteli hizmet ve güvenilir sonuç verme hassasiyetini tüm çalisanlarimiz ile üzerimizde hissetmekteyiz.


Laboratuvarimizda özellikle hormon teshis sistemlerinde dünyanin en iyi marka (Siemens Immulite, Centaur, Backman Access) otomatik cihazlarini kullanilmakta ve yeni teknolojileri takip ederek sistemlerimizi sürekli olarak yenilemekteyiz.

Özellikle prenatal tanida Avrupa ülkelerinde rutin uygulamada yer alan Ikili test parametrelerinde serbest beta-HCG ve PAPP-A`nin otomatik cihazda (Dünyada bu iki parametrenin otomatik cihazlara aplikasyonu ilk Immulite gerçeklestirmistir) çalisan ilk laboratuarlardan biri olmak bizim için gurur kaynagi olmustur.

Kaliteli ve güvenilir sonuç için otomasyonu tüm çalisilan asamalarda hizmete sunmak esas hedefimizdir.

Çalismalarimiz; Türk insaninin aradigi kaliteye ulasmasi içindir.