Yükleniyor...

KURUMSAL HİZMETLER

DİŞ LABORATUVAR

1998 yilindan beri uzman doktor ve laborant kadromuzla, yüksek kalite standartlari ve güvenirligi ile büyük hastane gruplari, tip ve dal merkezleri, özel klinikler ve muayenehanelere dis laboratuvar hizmeti sunmaktayiz. Ayni zamanda özel hastane ve tip merkezlerine laboratuvar isletmeciligi hizmeti vermekteyiz.

Umut Laboratuvarlari olarak hizmet sundugumuz kurum ve kisilerin memnuniyetini ön planda tutarak dogru, güvenilir ve hizli hizmet vermek için lojistik hizmetlerimizde günlük planlamalar yapmaktayiz. Istanbul içinde genis kurye agimiz ve laboratuvar sektöründe deneyimli kuryelerimiz ile günde 2 defa numune alimi yapmaktayiz.

Ayni zamanda, Türkiye çapinda çesitli illere kargo araciligiyla hizmet vermekteyiz. Sehirler arasi ve milletlerarasi numune transferlerinde kalite standardimizin saglanmasi amaciyla uluslararasi standartlarda çalisan lojistik firmalari ile isbirligi yapmaktayiz.

Örnek gönderimi için ihtiyaç duyulan malzemeler (buz kalibi, numune tüpleri, biyopsi/smear kaplari vs.) talep edildigi takdirde laboratuvarimiz tarafindan temin edilmektedir.

Test sonuçlari, LIS (Lab Information System) sistemimiz üzerinden her kuruma özel tanimlanan kullanici adi ve sifre ile web sayfamizdan alinabilmektedir. Talep edildiginde sonuçlar email veya faks yoluyla da iletilmektedir.

Bizimle çalismak isterseniz info@umutlab.com adresinden bizimle iletisime geçebilirsiniz.